Ambassade à Londres

  1. Zuletzt aktualisiert am


Politieke en economische sectie

  • Dhr Andrzej Bielecki, Adjunct Posthoofd
  • Dhr Matthias Vanheusden, Eerste Secretaris
  • Dhr Benjamin Muylaert-Gelein, Eerste Secretaris
     

Defensie sectie

  • Kolonel Bruno Plaetsier, Defensie Attaché
     

Consulaat-Generaal

  • Dhr Jeroen Deberdt, Consul-Generaal
  • Dhr René Peeters, Consul
  • Dhr Martin Duruisseau, Consul
     

Vertegenwoordiger van de Belgische Federale Politie

  • Dhr Stanny De Vlieger, Eerste Hoofdcommissaris, Verbindingsofficier (Verenigd Koninkrijk & Ierland) 
     

Vertegenwoordiging van Vlaanderen


Dhr Bart Brosius, Algemeen Vertegenwoordiger 
1A Cavendish Square 
London W1G OLD 
Tel: 020 7299 3596 

Secretariaat

Mevr Maria Dehandschutter 
Tel: 020 7299 3590
maria.dehandschutter@flanders.eu 

 
Handel & Investeringen


The Flemish Region


Dirk Verlee 
Economic & Commercial Counsellor 
Flanders Investment & Trade 
1A Cavendish Square 
London W1G OLD
Tel: +44 (0)20 7307 7714
dirk.verlee@flanders.co.uk

Carole Nemery de Bellevaux
Head of Trade
Tel: +44 (0)20 7307 7718 
carole.ndb@flanders.co.uk

Fien Van Lysebettens  
Senior Trade Advisor 
Tel: +44 (0)20 7307 7719 
fien.vanlysebettens@flanders.co.uk

Evelien Dewulf
Trade Advisor
Tel: +44 (0)20 7307 7717
evelien.dewulf@flanders.co.uk

Astrid Geeraerts 
Head of Investment  
Tel: +44 (0) 20 7307 7715 
astrid@flanders.co.uk

Hayley Drillat-Wilson
Senior Project Manager
Tel: +44 (0) 20 7307 7723
hayley.wilson@flanders.co.uk 

Oriane Yehoshua
Investment Advisor
Tel: +44 (0)20 7307 7716 
oriane.yehoshua@flanders.co.uk

Ken YC Chow
Health Tech Counsel
Tel: +44 (0)77 6174 2275
ken.chow@flanders.co.uk

Office hours: 
Monday - Friday: 9am - 12.30pm and 1.30pm - 5.30pm  
Tel: : +44 (0)20 7307 7710 
Email: flandersinvestmentandtrade@flanders.co.uk     
Website: www.flandersinvestmentandtrade.com

Economic and Commercial Representation - Scotland 
Flanders Investment and Trade - Edinburgh Office  

Gareth Gibson
Market Access Officer
Tel: +44 (0)75 4164 5643
Email: gareth.gibson@flanders.co.uk

Office hours: 
Monday - Friday: 9am - 12.30pm and 1.30pm - 5.30pm  
Tel: : +44 (0)75 4164 5643
Email: edinburgh@fitagency.com
Website: www.flandersinvestmentandtrade.com

 
Brussels Gewest


Dhr Samuel Servaes 
Economisch & Commercieel Attaché 
17 Grosvenor Crescent 
London SW1X 7EE 
Openingsuren: 09u00 tot 13u00 en van 14u00 tot 17u00 
maandag tot vrijdag (uitgezonderd feestdagen) 
Telefonische inlichtingen: 020 7235 8949 
Fax: 020 7235 8650 
london@hub.brussels 
www.hub.brussels

 
Waals Gewest


Dhr Baudouin de Hemptinne 
Economisch & Commercieel Attaché 
17 Grosvenor Crescent 
London SW1X 7EE 
Openingsuren: 09u00 tot 17u00 maandag tot vrijdag (uitgezonderd feestdagen). 
Telefonische inlichtingen: 020 7235 0616 
london@awex-wallonia.com
Website: www.wallonia.co.uk

Walloon and Flemish Trade Office - Birmingham 
Mevr. Claire Lammens  
Economisch & Commercieel Attaché 
The White House, 111 New Street 
Birmingham B2 4EU 
Tel  0121 6161962 
Fax 0121 6325471 
birmingham@awex.co.uk
Website: www.wallonia.co.uk
 

Algemene vertegenwoordiging van Wallonië-Brussel


Mr Motonubu Kasajima
Attaché

17 Grosvenor Crescent
London SW1X 7EE

Email: m.kasajima@delwalbru.be